Skip links

Udhëtoni si një eksplorues.

 

Shiko video
Book Appointment

Ave offers functional contact forms that are fully customizable. Try it yourself!

[ld_cf7 id=”3986″ thickness=”lqd-contact-form-inputs-border-thick” use_custom_fonts_input=”true” use_custom_fonts_submit=”true” fs=”14px” submit_fs=”14px” h_color=”rgb(111, 114, 116)” border_color=”rgba(255, 255, 255, 0.147)” bg_color=”rgb(247, 249, 251)” hbg_color=”rgb(237, 239, 241)” color=”rgb(111, 114, 116)” submit_hbg_color=”rgb(44, 44, 44)” submit_hover_border_color=”rgb(44, 44, 44)” css=”.vc_custom_1592897028131{background-color: #f7f9fb !important;}”]

Mirë se erdhët në Hotel Panorama

Ne ofrojmë një panoramë relaksuese dhe të mrekullueshme të idilës dimërore dhe të të gjithë stinëve.

Hotel Panorama gjendet ne zonen e Rugovës, në fshatin Shtupeq i Madh në kilometrin e 12të. Pamjet dhe rehatia qe i ofron Hoteli jone mbeten te paharruara ne kujtesen tuaj.

Të gjitha hapsirat tona janë të dizajnuara qe mysafirët te kene rehati dhe komoditet. Të gjitha dhomat e hotelit ofrojnë dekor të këndshëm dhe orendi, një dush, banjë, tharëse flokësh, të sigurt, TV satelitor, WiFi dhe Sky TV janë në dispozicion pa pagesë. Dhoma me një aneks kuzhine shtesë janë gjithashtu në dispozicion sipas kërkesës, në varësi të disponueshmërisë. Në verë, ju mund të shijoni ajrin e freskët jashtë në tarracën e gjerë të çatisë. Stafi ynë i hotelit është në dispozicionin tuaj 24 orë në ditë.