Skip links

Villa 4 Vip

190

SKU: villa4

Description

Pajisje: Flat TV, Wi-Fi, Frigorifer, Ngrohje qëndorere, Banjo me vaskë dhe më shumë..

Përfshin : Parking Falas, Teras private, MëngjesMaksimumi : 5 Persona

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Villa 4 Vip”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Review *