Skip links

Villa 5 VIP

190

SKU: villa5

Description

Pajisje: Flat TV, Wi-Fi, Frigorifer, Ngrohje qëndorere, Banjo me vaskë dhe më shumë..

Përfshin : Parking Falas, Teras private, MëngjesMaksimumi : 5 Persona

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Villa 5 VIP”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Review *